MLADÍ HASIČI

• Leden 2023 - Výlet na Ondřejník
  • Březen 2023 - Hadicová a uzlová štafeta
  • Březen 2023 Plnění odznaků odborností + výlet
  • Květen 2023 - Výlet - Bruzovská desítka (Pochod okolo Bruzovic)
  • Duben až červen - Tréninky za Obecním úřadem - požární útoky
  • Červen 2023 - Zakončení sezóny s dětmi a rodiči
  • Moravskoslezská liga mladých hasičů - bodovaná série soutěží, povinné, www.mslmh.cz
    !! Datumy budou upraveny !!
    • 07. 05.   10:00   Nová Ves
    • 14. 05.   08:30   Krmelín
    • 28. 05.   09:00   Petřvaldík
    • 28. 05.   13:00   Rychaltice
    • 29. 05.   08:00   Fryčovice
    • 29. 05.   11:00   Malenovice
    • 04. 06.   09:00   Trojanovice
    • 05. 06.   09:00   Jistebník
    • 11. 06.   09:00   Hnojník
    • 11. 06.   12:30   Lubno
    • 18. 06.   09:00   Řepiště
    • 19. 06.   10:00   Oprechtice
    • 24. 06.   18:00   Vyšní Lhoty
    • 17. 09.   9:00   Bruzovice
    • 10. 09.   08:30   Lučina
    • 24. 09.   10:00   Nýdek
  • Hasičské soustředění - 17. - 21. července 2023
  • Září až říjen - Tréninky u Myslivecké chaty - trénování na Závod požárnické všestrannosti
  • Říjen 2021 - Závod požárnické všestrannosti - NAUČIT SE   <------ rozklikout
  • Listopad až březen - Tréninky v tělocvičně
  • Prosinec - Výroční valná hromada na Myslivecké chatě - pro členy sboru

Příspěvky

Sbírka na novou sportovní mašinu pro mladé hasiče

Sbor dobrovolných hasičů Bruzovice děkuje níže uvedeným za finanční podporu našemu sboru v roce 2017. Vaší omoci si nesmírně vážíme. Hlavním a největším dárcem je firma FEBREX a. s., Klub Stodola Stanislav Vaněk, Zlatnictví Malyjurek, Inova - Dalibor Vaněk, DA SO Group s. r. o., Autoservis Plus s. r. o., Karásek Jiří, Smažák Daniel, TB Mont Morava s. r. o., Zachník Lukáš, Půpala Eduard. Velké díky patří i členům SDH a rodičům mladých hasičů, kteří taktéž přispěli nemalou částkou našemu sboru a tím i k zakoupení nové sportovní stříkačky pro naše mladé hasiče.

| Rubrika: MLADÍ HASIČI

Výlet kolem přehrady Olešná, bowling a krytý aquapark

Ve čtvrtek jsme vyjeli na Olešnou. Prošli jsme se kolem přehrady, zahráli si bowling a poté se vyřádili v krytém aquaparku.

V roce 2017 jsme poskládali také družstvo dorostu

U nás v Bruzovicích se družstvo dorostu umístilo na 2. místě a v Lubně na 3. místě. Další den se na Lučině umístili také na 3. místě a 27. září v Těrlicku-Hradišti na nočních závodech na pěkném 2. místě

| Rubrika: MLADÍ HASIČI

Domácí pohárová soutěž zařazená v MSL-MH

Letos jsme na naše závody poskládali také družstvo dorostu (14-18 let) a MINI (do 6 let). Naše družstvo MINI se u nás v Bruzovicích umístilo na pěkném 4. místě a dorost na 2. místě.

Mladší žáci vyhrávají pohár za 2. místo v Brušperku

Dnes jsme se zúčastnili Poháru Krajského starosty a poté vyjeli na další kolo MSL-MH do Brušperku. Mladší s časem 15,60 vyhrávají pohár za 2. místo.

Hasičské soustředění 2017

Již pátým rokem jsme opět s mladými hasiči uspořádali hasičské soustředění u Myslivecké chaty. Zůčastnilo se 24 dětí, také děti z Lučiny, Bašky, Dolní Lutyně, Frýdku-Místku a Skalice.

| Rubrika: MLADÍ HASIČI

Závěr okresního kola hry PLAMEN a dorostu

Mladší žáci se opět stávají vítězi Celoroční hry PLAMEN 2017, kde v našem okrese soutěžilo celkem 27 družstev. Starší žáci nás v celkových výsledcích také nezklamali a umísťují se na 2. místě z 33 družstev. Pavel Novotný za dorostence mladší vyhrál celkové 2. místo.

Mladší žáci vyhrávají pohár za 3. místo v Malenovicích

V sobotu 6. května jsme vyjeli do Nové Vsi a poté do Malenovic. V Malenovicích se mladším žákům požární útok povedl a s časem 17,78 vyhrávají pohár za 3. místo..

Závody Fryčovický braňák

V sobotu 8. dubna jsme vyjeli do Fryčovic. Sestavili jsme 2 družstva mladších a 3 družstva starších. Jelikož se to holkám za své družstvo nepovedlo, tak jak chtěly, zaběhly si to i za dorostenky. Nakonec jsme si odvezli 5 medajlí.

PLAMEN 2017 - Hadicová a uzlová štafeta v Místku

Dnes v sobotu jsme vyjeli na další 2 disciplíny hry PLAMEN. Mladší i starší se hodně snažili a šlo to poznat. Průběžně se ve hře PLAMEN po 3 kolech drží obě družstva na 1. místě. Uvidíme jak zvládneme další disciplíny.