Jdi na obsah Jdi na menu

Vyhlášení Moravskoslezské ligy 2018 a Zakončení sezóny

V sobotu 20. října se ve Frýdlantě n. O. konalo zakončení Moravskoslezské ligy mladých hasičů, které jsme letos pořádali my, spolu s Lučinou. Probíhalo vyhlášení výsledků a promítání videí všech zúčastněných družstev. Moravskoslezská liga měla letos 15 kol a zúčastnilo se ji v kategorii mladších 18 družstev, starších 15 družstev a dorostu 8 družstev. Za nás se zúčastnili pouze starší žáci, jejich nejlepší čas byl 13,94 v Řepištích a umístili se celkově na 9. místě.

V neděli 21. října jsme u Myslivecké chaty s dětmi a rodiči zakončili sezónu 2018. Všichni zúčastnění obdrželi soutěžní kartičku a soutěžili ve střelbě, motání a spojování hadic, běhu a přelezení lana. A tak si i rodiče vyzkoušeli podzimní činnost dětí. Poté jsme si opekli špekáčky, předali ceny, popovídali si a rozešli se do svých domovů.