Jdi na obsah Jdi na menu

Zahájení nové sezóny 2019

V polovině října se naši mladí hasiči zúčastnili prvního kola celoroční hry Plamen 2019, a tím byl branný závod. Sestavili jsme tým starších žáků, kteří měli trať dlouhou asi 3 kilometry a na ní 6 stanovišť. Střelba ze vzduchovky, topografie, uzlování, první pomoc, požární ochrana a překážka.Naši starší žáci měli nejrychlejší čistý čas na trati a 11 trestných bodů a umísťují se tak na 3. místě z 5 týmů. Stupně vítězů byly hodně na těsno. Mít o 1 trestný bod méně, mohli celou soutěž vyhrát. Ale i tak nezoufáme, 3. místo je taky pěkné a skvělé zahájení nové sezóny.

Další disciplíny nás čekají na jaře nového roku. Štafety a požární útoky. Pro účast ale potřebujeme další 3 starší žáky. Proto zahajujeme nábor dětí od 6 - 15 let. Chceš se k nám přidat, jezdit na soutěže, poznat nové kamarády a zkusit něco nového? Přijď se podívat na trénink. Těšíme se na tebe!

 

dsc01117.jpg
dsc01121.jpg