Jdi na obsah Jdi na menu

Závody Nová Ves a Malenovice

Dnes jsme vyjeli do Nové Vsi a poté se přesouváme do Malenovic. Každý rok zde prší, ale letos to nahradil pořádný vítr. Mnoho družstev mělo problém sestříknout dnes terčMladším se podařilo pěkně sestříknout, ale čas na dobré umístění nestačil, jelikož Tomík zapojoval dlouho na rozdělovač. V Malenovicích se mladším taktéž nedařilo, opět problémy na rozdělovači. Nikdo není dokonalý a nemůže se dařit vždy ;-) Starší v Nové Vsi měli velký prostřik a v Malenovicích Vojta nedoběhl na značku a tak proudaři nebyli ani na koberci, a v tom větru se už opravdu nedalo nic dělat a tak mají neplatný pokus. Útoky jsme teď moc netrénovali, jelikož jsme se připravovali na poslední 2 soutěže hry PLAMEN. Snad se začne více dařit.

   

dsc_2758.jpg

dsc_2760.jpg

dsc_2808.jpg

dsc_2810.jpg

dsc_2811.jpg