Jdi na obsah Jdi na menu

Závody Fryčovický braňák

V sobotu 8. dubna jsme vyjeli do Fryčovic na zjednodušený branný závod. Když jsme tam jeli, čekali jsme velký úspěch. Když děti doběhli do cíle, zjistili jsme, že se učili staré značky a někteří zkazili, co se dalo. Proto jsme pak byli z výsledků překvapeni. Starší měli oproti mladším navíc přeskok přes vodní příkop a o něco delší trať. Dorost měl navíc také běh pro razítko. Hlavní roli na těchto závodech hrály body.

Jelikož holkám bylo líto, že se jim to za starší žáky nepovedlo, přihlásily se ještě jako dorostenky. A povedlo se :-)

Mladší 1: Olinka, Nela, Zuzka
Mladší 2: Bibi, Maxík, Honzík
Starší 1: Bára, Kača, Domča
Starší 2: Kika, Pája, Dan
Starší 3: Alex, Leontýna, Mirek

wp_20170408_15_30_12_pro.jpg

vysledky-mladsi.png

vysledky-starsi.png

vysledky-dorostenky.png

dsc_8430.jpg

dsc_8432.jpg

dsc_8474.jpg