Jdi na obsah Jdi na menu

Závěrečný víkend před prázdninami - Vyšní Lhoty a Frýdlant

V pátek jsme se sešli v 17:00 a odnesli si věci na Obecní úřad. Poté jsme potrénovali a na Obecním úřadě se koukli na film. Na večeři máme chleba s máslem a marmeládou. Večer v 9 vyjíždíme na noční závody do Vyšních Lhot. Mladším A se moc nedařilo, Mirek se sekl na koši a proudařům se nedařilo sestříknout terče a tak je myli a myli. Mladší B porazili Áčko, ale škoda prostřiku na LP. Honza 17,95, Olinka 20,85. Ve starších se Adam sekl na proudu a pozdě vybíhal ze základny, čili nedoběhl a myl terč. Na nic nečekáme, už je po půl noci a tak se vracíme do Bruzovic přespat na Obecní úřad. Ráno budíček, na snídani máme vaječinu a poté uklízíme a vyjíždíme do Frýdlantu n. O. Opět se nám nedařilo. Mladší A pod názvem mladší B dokončili útok až v čase 29. Mladším B se dařilo opět lépe, asi proto, že na tyto závody soutěžili jako družstvo A. Dokončili útok v čase 17,93 a umísťují se na 7. místě, což je pěkné, na to že teprve začínají. Odjíždíme do Bruzovic a na prázdniny se loučíme.