Jdi na obsah Jdi na menu

Závěrečné kolo hry PLAMEN 2016 v Rychalticích

V sobotu 28. 5. jsme se vydali na závěrečné kolo do Rychaltic. Mladší bojovali proti Kozlovicím, kteří se s námi drželi na 3. místě. Starší se snažili dohnat Frýdek, který byl na 3. místě a chybělo nám na ně 11 bodů. Jak to dopadlo dál? .....

Mladším se požární útok povedl a s časem 18,26 se umísťují na 1. místě. Požární útok CTIF se taktéž vydařil a tuto disciplínu taktéž vyhráváme. Celkově se tak v celoroční hře PLAMEN umísťujeme na pěkném 3. místě.

Starším se požární útok nepovedl tak jak umíme, nepodařilo se pořádně zalít mašinu a proto šla voda později. Ačkoliv Pája s Bárou běželi na nástřikové terče po prvé, Pája nastříkal v čase 26,02 a Barča 29,07. V této disciplíně se i přes horší čas nečekaně umísťujeme na pěkném 4. místě. Požární útok CTIF se povedl, umísťujeme se na 3. místě, ale Frýdek bohužel hned za námi, čili jsme ztrátu bodů nedohnali. A tak se umísťujeme na 4. místě, se ztrátou pouhé 2 body na 3. místo.

gopr0752.jpg

gopr0754.jpg

gopr0756.jpg

gopr0759.jpg

gopr0761.jpg

vysledky-mladsi-ctif.png

vysledky-mladsi-utok.png

vysledky-starsi-ctif.png

vysledky-starsi-utok.png

CELKOVÉ VÝSLEDKY V RUBRICE "PLAMEN" VPRAVO --------------->>>>