Jdi na obsah Jdi na menu

Závěr okresního kola hry PLAMEN a dorostu

Celoroční hra PLAMEN, je souhrn několika disciplín, ve kterých se soutěží v průběhu celého roku. Na podzim minulého roku se konalo zahajovací kolo, Závod požárnické všestrannosti (Branný závod), kde se mladší žáci umístili na 2. místě a starší žáci vyhráli. Další disciplíny v březnu hadicová štafeta a uzlová štafeta, a na těchto závodech nás čekala štafeta dvojic, štafeta CTIF a štafeta 4x60m, požární útok CTIF a požární útok. Děti opět poctivě trénovali, v květnu se tréninky konaly dokonce 3x týdně a vyplatilo se. Mladší žáci se opět stávají vítězi Celoroční hry PLAMEN 2017, kde v našem okrese soutěžilo celkem 27 družstev. Starší žáci nás v celkových výsledcích také nezklamali a umísťují se na 2. místě z 33 družstev.

vysledky-mladsi.png

vysledky-starsi.png

Ráno před zahájením závěrečného kola hry PLAMEN se konaly závěrečné disciplíny Celoroční činnosti dorostu. Za nás se zúčastnila za dorostenky střední Kateřina Zlá a umístila se celkově na 6. místě z 10 dorostenek. Za dorostenky mladší Bára Ovečková a umístila se celkově na 4. místě z 5 zúčastněných, hlavně díky tomu, že se nezúčastnila 1. kola, branného závodu. Za dorostence střední soutěžil Lukáš Plevza a umístil se na 9. místě ze 13. Za dorostence mladší Pavel Novotný a vyhrál medaili za 2. místo.

Výsledky všech disciplín:
Mladší žáci
Starší žáci
Dorost

img_6800.jpg

img_6804.jpg

img_6806.jpg

img_6807.jpg

img_6809.jpg

img_6810.jpg

img_6811.jpg

img_6812.jpg

img_6813.jpg

img_6819.jpg