Jdi na obsah Jdi na menu

Zakončení MSL-MH 2016

V sobotu 5. listopadu jsme vyjeli do Frýdlantu n. O. na Slavnostní vyhlášení výsledků Moravskoslezské ligy mladých hasičů. Proběhlo vyhlášení, promítání videí, občerstvení a focení. Letos měla MSL-MH 18 družstev mladších a 14 družstev starších. Naši mladší žáci se umístili na 9. místě a starší na 12. místě. V moravskoslezské lize se nám letos moc nedařilo, většinou to ani nebyla chyba dětí, naše stařenka mašina už bohužel nestačí těm novějším. Mladší vyhráli v MSL-MH jedno 1. místo, jedno 2. místo a jedno 3. místo a jejich nejlepší čas dali u nás v Bruzovicích a to 13,53. Starší žáci vyhráli jedno 3. místo a dvě 2. místa a jejich nejrychlejší útok zaběhli v čase 13,40 v Oprechticích.

Více informací o MSL-MH na stránce www.mslmh.cz, všechny fotky od fotografa MSL-MH www.mslmh.rajce.net

dsc_6479.jpg

dsc_6526.jpg