Jdi na obsah Jdi na menu

Štafety Slezan - předposlední kolo hry PLAMEN

V sobotu 14. května jsme se zúčastnili dalších kol hry PLAMEN. Jednalo se o štafetu 4x60, štafetu dvojic a štafetu CTIF. Trénovali jsme 2x týdně na fotbalovém hřišti a vyplatilo se. Sice to mohlo být lepší, ale na to že se týmy několikrát předělávaly, tak super. 

Mladší se ve štafetě 4x60 umístili na 4. místě, ve štafetě dvojic na 2. místě a ve štafetě CTIF na 9. místě. Celkově se drží na 3. místě spolu s Kozlovicemi. Budeme muset zamakat a v útoku CTIF a požárním útoku 28. května je porazit !

Starší se ve štafetě 4x60 umístili na 4. místě, ve štafetě dvojic taktéž na 4. místě a ve štafetě CTIF na pěkném 3. místě. Celkově jsou na 4. místě, před nimi je na 3. místě Frýdek, ale ten už asi bohužel nedoženou. Budou se ale muset snažit, aby se na tom 4. místě alespoň udrželi.

p1030826.jpg

p1030901.jpg

p1030907.jpg

p1030933.jpg

p1030938.jpg

p1030942.jpg

MLADŠÍ št. 4x60  I. štafeta ... Kika, Verča, Max, Olinka             STARŠÍ  št. 4x60   I. štafeta ... Kuba, Bára, Lukáš, Bája
                             II. štafeta ... Lea, Bibi, Tomík, Zuzka                                            II. štafeta ... Vítek, Pája, Alex, Vojta
stafeta-4x60-vysledky.png

ŠTAFETA DVOJIC                                                                  ŠTAFETA DVOJIC
MLADŠÍ  
I. štafeta ... Honza, Kika, Verča, Max, Tomík        STARŠÍ      I. štafeta ... Pája, Bára, Vojta. Kuba, Lukáš
               II. štafeta ... Olinka, Lea, Bibi, Mirek                                       II. štafeta ... Vítek, Matěj, Alex, Bája

stafeta-dvojic-vysledky.png

MLADŠÍ  CTIF  Kika, Bibi, Mirek, Verča, Lea,                          STARŠÍ   CTIF   Pája, Matěj, Alex, Bára, Vítek,
                           Olinka, Tomík, Max, Zuzka                                                          Vojta, Lukáš, Kuba, Bája
stafeta-ctif-vysledky.png

prubezne-vysledky-mladsi.png