Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěž mladých hasičů v Bruzovicích 2023

Letos jsme upustili z noční soutěže a rozhodli se soutěž uspořádat na fotbalovém hřišti. I přes výpadky elektřiny se soutěž povedla. Pro veřejnost bylo připraveno spoustu občerstvení. Pro děti skákací hrad, pletení copánků a malování na obličej. A hlavně nově zakoupená MINI PS12 – imitace požární stříkačky pro menší děti. A tak si mohly všechny děti vyzkoušet zapojit hadice, přidat plyn a dopravit vodu do proudnic a vyzkoušet si tak imitaci požárního útoku. 15. kola Hyundai Moravskoslezské ligy mladých hasičů v požárním útoku se u nás zúčastnilo celkem 79 družstev ve 4 kategoriích, mini, mladší a starší žáci a dorost. Tento den startuje naše družstvo mini hned na začátku soutěže a nahodili laťku hezky vysoko. Časem 20,66 si vylepšili svůj osobní rekord a žádnému dalšímu družstvu se nepovedlo tento den jejich čas pokořit. A tak s družstvem mini sbíráme druhé zlato za víkend. Našim mladším a starším žákům se útok tento den moc nepovedl a umísťují se v druhé polovině výsledkové listiny.

Výsledky MINI   Výsledky mladší žáci   Výsledky starší žáci   Výsledky dorost

Všechny videa útoků ze soutěže

Všechny fotky ze soutěže