Jdi na obsah Jdi na menu

Slavnostní vyhlášení Hyundai MSL-MH 2023

Hyundai Moravskoslezská liga mladých hasičů

  • Jedná se o celosezónní ligu, která se skládá z pohárových soutěží v požárním útoku, pořádanými SDH, které jsou přihlášeny do ligy. Družstva, účastnící se ligy, získávají body na základě umístění na jednotlivých kolech. Po ukončení všech soutěží zahrnutých do MSL-MH následuje vyhlášení celkových výsledků a předání cen na závěrečném slavnostním zakončení ligy, které se letos konalo 21. října v sále na Hukvaldech.

  • 16. ročník ligy měl 15 kol a soutěžilo v ní 19 družstev mladších, 16 družstev starších a 12 družstev dorostu.

  • Naši mladší se umístili na 9. místě a jejich nejlepší čas byl 16,59 na Lubně, což pro ně znamenalo 2. místo. V Krmelíně s časem 17,28 vyhrávají také pohár a medaile za 2. místo.

  • Starší žáci se umístili na pěkném 7. místě a jejich nejlepší čas byl 15,19 v Jistebníku, což znamenalo 3. místo. V Petřvaldíku se s časem 17,94 umísťují na 2. místě. Dále několik brambor a také neplatný pokus u nás v Bruzovicích.

  • Celkové výsledky:   MLADŠÍ ŽÁCI   STARŠÍ ŽÁCI   DOROST

Mini neboli přípravka

  • což jsou děti ve věku 3 až 6 let sice v Moravskoslezské lize nesoutěží, ale letos se zúčastnili 14 soutěží a jejich nejlepší čas byl 20,66 v Bruzovicích kde vyhráli 1. místo z 12 zúčastněných družstev. Dále s časem 25,47 vyhráli 3. místo v Jistebníku. S časem 23,45 2. místo v Malenovicích. S časem 21,59 vítězí v Nýdku a s časem 23,55 vyhrávají 2. místo ve Frýdlantě.

dsc_0777.jpg

img_7884.jpeg