Jdi na obsah Jdi na menu

PLAMEN 2017 - Hadicová a uzlová štafeta v Místku

Dnes v sobotu jsme vyjeli na další 2 disciplíny hry PLAMEN. Mladší i starší se hodně snažili a šlo to poznat. Průběžně se ve hře PLAMEN po 3 kolech drží obě družstva na 1. místě. Uvidíme jak zvládneme další disciplíny.

Mladší žáci se v hadicové štafetě umístili na pěkném 2. místě a v uzlové štafetě i se zaváháním na jednom z uzlů na 3. místě. Celkově jsou na 1. místě s náskokem 9 bodů.

Starší žáci se trochu zdrželi na hadicové štafetě a tak se umísťují na 4. místě. Uzlovou štafetu ale zvládli skvěle a umísťují se na 2. místě. Celkově jsou na 1. místě spolu s Raškovicemi a hned za nimi se ztrátou 1 bod Frýdek. Budou se muset v květnu snažit aby si to udrželi, jelikož Raškovice i Frýdek se již několikrát dostali na Krajské kolo, Raškovice se dokonce dostali až na republiku. Takže konkurence je veliká, budeme muset hodně trénovat.

Výsledky štafet mladší žáci

Výsledky štafet starší žáci

Výsledky PLAMEN - mladší žáci - po 3 disciplínách

Výsledky PLAMEN - starší žáci - po 3 disciplínách

p1040589.jpg

p1040593.jpg