Jdi na obsah Jdi na menu

Nepovedené závody v Petřvaldíku a Mořkově

Dnes jsme vyjeli do Petřvaldíku a Mořkova. Mladším žákům se nepodařilo sestříknout pravý terč, jelikož měli ohnutou hadici za zadkem, čili proudnice prášila. Starším se taky nepovedlo. Lukáš uklouzl na základně a rozházel koš, čili voda šla pozdě. Aby toho nebylo málo, změřili nám hadici B a byla o 20cm kratší, než je povoleno. A to jsme ten týden na tréninku měřili hadice, asi někde nastala chyba. 

Přejíždíme do Mořkova. Zde běžíme hned na začátku, mladší jsou nervózní. Útok byl krásně rozběhnutý, jenže zafoukal vítr a proudaři měli opět problém sestříknout terče. Starším se útok opět nepovedl. Předek byl krásně rozběhnutý, zase zaváhali vzadu na koši.

Nemůže se dařit vždy, medajlové pozice jsme si vybrali včera. A tak odjíždíme natěšeni na další týden domů.

dsc_3840.jpg

dsc_3843.jpg

dsc_3845.jpg

dsc_3867.jpg

dsc_3868.jpg

dsc_3869.jpg

dsc_3870.jpg