Jdi na obsah Jdi na menu

Na branném závodu se Bruzovice zase ukázaly !

V tomto roce nás už čekal pouze Branný závod, který se konal 15. října a jednalo se o zahajovací kolo Celoroční hry PLAMEN 2017. Trénovali jsme každou středu hlavně střelbu a vytrvalostní běh. Poctivý trénink se opět vyplatil. Mladší žáci i starší žáci sestřelili nejvíce špalíků ze všech družstev (pouze 3 netrefené z 15). Mladší se umísťují na 2. místě z 25 družstev, hned za Lučinou. Starší žáci s nejlepším časem na trati a nejméně trestnými body tento závod vyhrávají. Žádné jiné družstvo ve všech kategoriích nebylo ve střelbě tak dobré jako naši mladší a starší. :-)  Náš vítězný tým starších: Pavel Novotný, Vojtěch Kovalčík, Daniel Zlý, Kryštof Karásek a Dominika Kuboňová. Tým mladších: Tomáš Mikmek, Maxmilián Grygar, Kristýna Karásková, Olga Novotná a Jan Mucha.

Letos jsme měli účast také v kategorii dorostu. Kateřina Zlá soutěžila v kategorii dorostenky střední a umístila na pěkném 5. místě. Na 3. místo ji stačilo pouze vyšplhat na lano, ale co se dá dělat, vždy se nedaří a ještě k tomu po prvé. V kategorii dorostenci mladší byli dohromady pouze 2 soutěžící, od nás Pavel Novotný. Ten v této kategorii postupuje na Krajské kolo, tak uvidíme jak se bude dařit dále.

branny-zavod.jpg

p1040377.jpg

mladsi.png

starsi.png

dorostenky.png

dorostenci.png

Kompletní výsledky .... ZDE