Jdi na obsah Jdi na menu

Jarní soustředění - plnění odborností a výlet

V pátek 21. dubna jsme se sešli ve spolkovém domě, abychom společně splnili odznaky odborností. Větší děti plnili testy a ti menší byli zkoušeni ústně. Všechny děti plnily odbornosti podle toho, co získali v předchozích letech. Zkoušku všichni úspěšně složili a příští rok je čeká opět další odbornost.

Úspěšně splnili:
Strojník Junior:     Tereza Nedělová, Jakub Balaš, Viktorie Kvašňovská, Sofie Skupinová
Preventista Junior:     Liliána Skupinová, Petr Balaš, Adam Fedor
Preventista:     Gabriel Frantes, Michal Czyž, Sára Balašová, Josef Fiala
Strojník:     Michael Lesniak
Kronikář:     Kristýna Onderková, Maxmilián Kocháň, Daniel Frantes

Večer jsme společně hráli různé hry, podívali se na film a přespali ve spacácích.
Další den jsme po snídani vyrazili na výlet na Prašivou. Jirka nás hasičským autem dovezl ke Kohutce ve Vyšních Lhotách a odtud jsme šli pěšky nahoru. Cesta nahoru nám trvala pouhých 28 minut, dolů asi 20 minut. Děti jsou borci :-) Nahoře jsme si dali svačinku, občerstvili se a vyrazili dolů zpět k hasičskému autu. Po příjezdu do Bruzovic jsme si zahráli různé hry a Jirka nám uvařil na oběd boloňské špagety. Po odpočinku jsme začali chystat požární útok a družstvo mladších a starších tak mělo první letošní trénink s vodou. Všichni poctivě trénovali a až v 19:30 jsme se odebrali dovnitř na večeří. Zahráli jsme si ještě nějaké hry a unavení po celém dni jsme pěkně usnuli. V neděli se uklízelo a po 11 hodině si děti vyzvedli rodiče.

Moc děkujeme rodičům za buchty na svačinku :-)

Už se těšíme na další společnou akci.

img_5241.jpeg

img_5243.jpeg

img_5245.jpeg

img_5246.jpeg

img_5247.jpeg

img_5248.jpeg img_5250.jpeg

img_5253.jpeg img_5267.jpeg

img_5258.jpeg

img_5265.jpeg

img_5279.jpeg

img_5283.jpeg img_5284.jpeg

img_5286.jpeg img_5285.jpeg

img_5287.jpeg

img_5302.jpeg

img_5306.jpeg