Nábor nových členů do SDH

Dveře do SDH Bruzovice mají otevřené

• MUŽI A ŽENY od 18 let, kteří mají chuť někam patřit, zájem pomáhat na různých akcích a hlavně odhodlání se něco nového naučit
  • Rádi přivítáme nové členy i do VÝJEZDOVÉ JEDNOTKY SDH. Členem se může stát každý, komu již bylo 18 let a chce pomáhat těm, kdo potřebují pomoc hasičů. Podmínky: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobrá fyzická zdatnost, chuť pracovat, zodpovědnost, ochota jezdit na školení a výcviky, bydliště v Bruzovicích nebo ve velmi blízkém okolí.
  • DÍVKY A ŽENY od 15 let, které chtějí trénovat, mají čas jezdit na závody a hlavně chtějí pro sebe něco udělat, rádi přijmeme do ŽENSKÉHO TÝMU.
  • od 8. března také přijmeme nové členy mezi MLADÉ HASIČE. Věk 6 - 15 let. Podmínkou je zájem naučit se hasičské zručnosti a dovednosti. Snaha zúčastnit se všech tréninků a závodů ve prospěch týmu.