Jdi na obsah Jdi na menu

Plnění odznaků odborností a výlet

V pátek 12. dubna se v 16:00 sejdeme ve spolkovém domě, kde spolu s ostatními sbory z okolí budeme plnit odznaky odborností. Poté si uděláme společnou akci. Budeme hrát hry, soutěžit, podíváme se na nějaký film, přespíme ve spacácích a další den po snídani vyrazíme hasičským autem na výlet do Vyšních Lhot ke Kohutce, a vydáme se na Prašivou. Poté nás čeká výstava v Muzeu Beskyd ve Frýdku na téma "Historie hasičů v okrese Frýdek-Místek".

Plánovaný návrat kolem 16:00.

Všichni umět svou odbornost !  (řiďte se podle rámečku "Při zkouškách bude hodnoceno"),
každý dostal dokument na tréninku

Sebou: 

  • průpisku !
  • preventisté, každý 2 obrázky (Preventista Junior i Preventista)
  • spacák, karimatku, pyžamo, tepláky, oblečení na výlet, základní hygiena
  • pití v láhvi, která půjde použít i následující den na dolití
  • každý sebou "svačinku" - něco na večeři (snídaně, svačina a pití na výlet zajištěno)
  • 100,- (strava+výstava)  + každý nějaké kapesné