Jdi na obsah Jdi na menu
16. 12. 2020

Jelikož od 14. října máme zakázány tréninky, připravili jsme si pro děti pár úkolů, aby nezapomněli, co jsme se naučili na trénincích a zůstali v kondici. Prosíme všechny, aby se k této činnosti zapojili a týmy poté na nastávajících závodech nestrádaly. Je důležité zůstat v kondici.

1. Nakreslit obrázek na téma "Závod požárnické všestrannosti" na papír A4 a odevzdat na prvním tréninku.

2. Procvičovat značky, uzly a hasební prostředky. Kdo nemá instrukce, ke stažení ZDE

3. Alespoň jednou týdně se zajít provětrat k Myslivecké chatě a zaběhnout si 3 kola na čas. Klidně 2-3 pokusy, jak kdo zvládne. A nezapomeňte na rozcvičku. Časy si poctivě zapisujte do přiložené tabulky, ať se potom můžeme společně podívat, jak vám to všem šlo. Kdo nemá jak vytisknout, tak psát na jakýkoliv jiný papír (datum, pokus, čas). Tabulka ke stažení ZDE.

bezec.png

4.   Každé  pondělí:   20 dřepů, 50 panáků, 20 dřepů, 50 panáků, 20 dřepů
                    středu:   30´plank, 50 panáků, 30´plank, 50 panáků, 30´plank
                     pátek:   20 panáků, 20 dřepů, 20 panáků, 30´plank (to celé 2x)
           Dodržovat přesné pořadí. Kdo chce, může si to dát vícekrát smiley

 

"I špatný běh je lepší, než žádný."

"Hlas, který ti v duchu šeptá, že to nedokážeš, lže."

"Nezáleží na tom, jak pomalu běžíš - dokud dokážeš nezastavit."